O nás

Existence spotřebního družstevnictví na Tachovsku je poměrně krátká, rozvoj začal prakticky po roce 1945. Rozdělením Západočeského konzumního družstva v Plzni začala v nově vytvořených okresech působit samostatná družstva. Dne 1. 1. 1951 bylo pro tehdejší okresy Stříbro a Tachov založeno družstvo s názvem Jednota, Lidové spotřební družstvo, které se dne 1. 1. 1953 rozdělilo na Jednotu LSD Stříbro a Jednotu LSD Tachov. Toto datum je zároveň považováno za vznik nynější Jednoty, spotřebního družstva v Tachově.

 

Naše obchodní politika je zaměřena především na:Koblihy

  • Prodej potravin a nepotravinářského zboží denní spotřeby. Důraz klademe na kvalitu a šíři sortimentu se zaměřením na oblast čerstvého zboží. Prioritou jsou sortimenty: masné výrobky, mléčné výrobky, lahůdky, pečivo.
  • Naší další činností je výroba lahůdek. Pro zákazníky nabízíme výrobky nejen pro běžnou konzumaci, ale i pohoštění pro slavnostní příležitosti. Důraz klademe na kvalitu a naše výrobky jsou vyráběny podle tradičních a domácích receptur.
  • Platební kartyZabýváme se rozšiřováním a zkvalitňováním služeb pro zákazníka, a to nejen dobrou úrovní obsluhujícího personálu či změnami v uspořádání prodejních prostor na našich prodejnách, ale zejména službami pro zákazníky jako jsou: dobíjení mobilních telefonů, přijímání platebních karet, výběr hotovosti na našich pokladnách (tzv. CASHBACK). Stále pro Vás připravujeme nové služby!

 

Jednota, spotřební družstvo v Tachově je členem Svazu českých a moravských spotřebních družstev a nákupní centrály COOP Centrum.

V současné době družstvo zaměstnává zhruba 140 pracovníků a provozuje 20 maloobchodních prodejen potravin a zboží denní potřeby, 1 prodejnu textilu a 1 prodejnu lahůdek.

 

Doklady opravňující k podnikání: